NEWS

Agnieszka Chylińska poprowadzi własny program radiowy

Agnieszka Chylińska od najbliższej soboty będzie sprawdzać się w roli prezenterki radiowej – poprowadzi nowy program w RMF FM.

W zupełnie nowej audycji „RMF FM w trasie” od 7 października przez kolejne trzy soboty w godz. 15-17 Agnieszka Chylińska opowiadać będzie o swojej twórczości, wspominać będzie 30 lat kariery muzycznej, podzieli się nieznanymi anegdotami i historiami z koncertów i sesji nagraniowych.

Agnieszka Chylińska nie po raz pierwszy będzie gospodynią audycji radiowej. Wokalistka w latach 2013-2015 prowadziła w RMF FM swój autorski program „Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej”.

W kolejnych tygodniach prowadzącymi „RMF FM w trasie” będą inne wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które również zdradzać będą nieznane fakty ze swojej kariery zawodowej i zaproszą słuchaczy na swoje występy na największych arenach w kraju.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi ok. 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.