KONCERTYNEWS

WaluśKraksaKryzys znamy szczegóły nadchodzącego albumu

WaluśKraksaKryzys to dwa albumy i dziesiątki zagranych koncertów. Do tej pory był kojarzony z mocnym gitarowym graniem, które wkroczyło ponownie na salony mainstreamu. Jak będzie przy nowym albumie “+ piekło + niebo +”?

Dotychczasowe single pokazały różnorodność nadchodzącej płyty. Od lekkiego “Dla Marcina p.”, przez ciężki i mocny utwór nagrany ze Zdechłym Osą-” COŚ NIECOŚ”, po shoegaze’ową balladę “Gdybym wtedy wiedział, to co teraz wiem”. Jedno jest pewne od wydania “Ataku”, w życiu Walentego zmieniło się wiele, co można usłyszeć w jego tekstach.

“po dwóch latach wracam z płytą “+ piekło + niebo +”, której premiera zaplanowana jest na 20.10.2023r.
to są najważniejsze informacje o tej płycie: to będzie moja najważniejsza płyta, to będzie płyta o obrazie moich uczuć religijnych przez uczucia religijne, to będzie płyta o życiu, to będzie płyta o śmierci, to będzie płyta o miłości, to będzie płyta o przemocy, to będzie płyta o kosmosie, to będzie płyta o chorobie, to będzie płyta o lekach. bez ciekawości nie ma mądrości.”-WKK.
“napisałem to jakiś czas temu i teraz napisałbym podobnie”– wkk.

Premiera albumu została zaplanowana na 20 października, do tej pory mają się ukazać jeszcze dwie piosenki (13 i 18 października). Preorder albumu jest dostępny na stronie Mystic Management https://mystic.pl/WalusKraksaKryzys-pieklo-niebo-ccms-pol-128.html 

Trasa promująca album rusza już w październiku:

bilety dostępne https://linktr.ee/waluskraksakryzys

20.10 Katowice
5.11 Kraków
9.11 Gdańsk
17.11 Szklarska Poręba
18.11 Toruń
19.11 Kołobrzeg
7.12 Ostrów Wielkopolski
8.12 Szczecin
14.12 Lublin
15.12 Warszawa
26.01 Wrocław
27.01 Poznań