NEWS

Kaśka Sochacka prezentuje premierowy singiel „Madison”

Dokładnie 4 lata po premierze debiutanckiego singla Kaśki Sochackiej „Wiśnia” (26.10.2019), ukazuje się jej najnowszy utwór „Madison”, który można usłyszeć już na żywo podczas jesienno-zimowej trasy koncertowej.

„Madison” rozpoczyna etap drugiej studyjnej płyty Kaśki, nad którą w każdej wolnej chwili pracuje w studiu. Premiera planowana jest w pierwszej połowie 2024 roku.

To jest piosenka o decyzjach. O wątpliwościach i o pewności, o strachu i o odwadze, o poczuciu odpowiedzialności i marzeniach. Jest taka scena w filmie „Co się wydarzyło w Madison County”, która świetnie oddaje taki moment w życiu. Moment, w którym może wydarzyć się wszystko lub nic. Małe, spokojne miasteczko, deszcz, skrzyżowanie, czerwone światło i oni. Ten obrazek za każdym razem gniecie mi serce i jakoś tak wyszło, że już na etapie dema ta piosenka nosiła tytuł „Madison”. Tak zostało – komentuje Kaśka Sochacka.

Do piosenki powstał klimatyczny teledysk, do którego zdjęcia zrealizowano na terenie nieczynnego już dworca kolejowego w Rabce-Zdroju, gdzie obecnie mieści się biblioteka miejska. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Agata Trafalska.