KONCERTYNEWS

Korolova & Friends w Warszawie!

Korolova & Friends Powracają do Warszawy we Współpracy z Ukraińską Grupą Promocyjną SVET, pod Patronatem Festiwalu Atlas

Warszawa, 25.11.2023 – Gorąco oczekiwany powrót Korolova & Friends, we współpracy z ukraińską grupą promocyjną SVET, pod patronatem festiwalu Atlas, obiecuje ekscytującą podróż do nowej i niezwykłej lokalizacji – Butelkowni. To wydarzenie zapowiada się jako niezapomniane przeżycie dla miłośników muzyki.

Korolova, młoda gwiazda w świecie melodic house i techno, zdobyła scenę muzyczną niesamowicie szybko. W ciągu zaledwie roku wystąpiła na ponad 100 koncertach w ponad 50 krajach, zgromadziła imponującą liczbę 10 milionów odsłon na Spotify i 50 milionów wyświetleń na YouTube, oraz wydała utwory na renomowanych wytwórniach, takich jak AFTR:HRS, Get Physical Music i Armada. Jej emocjonalne brzmienia czerpią inspirację zarówno z ośnieżonych szczytów gór, jak i z ogromnej Sahary oraz praktycznie wszystkiego, co jest pomiędzy. W skrócie, Korolova to artystka, która wyznacza trendy i zachwycający dźwięk, który zdobył serca fanów na całym świecie.

Goście Specjalni tego wydarzenia to:

  • Spada: Włoski DJ i producent, który znajduje się w czołówce kategorii Melodic House & Techno na Beatport i znany jest z wydań na takich wytwórniach jak Diynamic, Anjunabeats i Stil Vor Talent.
  • MotherEarth: Utalentowana artystka, której występ zabierze Cię w podróż, łącząc twoje osobiste doświadczenia z ogromną nieskończonością wszystkiego, co nas otacza i łączy.

Tworząc niezapomnianą atmosferę, rezydenci SVET – Beat Inside i R.A.N, zostaną wzmocnieni przez dynamiczny kolektyw DJ-ów, Alan Wools & Etonika.

Dzięki muzyce i szczytnemu celowi, dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany na wsparcie dzieci dotkniętych konfliktem na Ukrainie.

Aby uzyskać więcej informacji, zapytania prasowe lub zakup biletów, odwiedź stronę swiper.site.

O Korolova:

Korolova to utalentowana młoda artystka, która błyskawicznie zdobyła uznanie w gatunku melodic house i techno. Dzięki serii udanych występów i utworów na czołowych miejscach list przebojów, zachwyciła publiczność na całym świecie.

O SVET:

SVET to ukraińska grupa promocyjna znana z organizacji wyjątkowych wydarzeń muzycznych i promowania utalentowanych artystów.

O Festiwalu Atlas:

Festiwal Atlas to renomowany festiwal, który celebrowe różnorodność muzyki i kultur z całego świata, promując jedność i zrozumienie poprzez uniwersalny język muzyki.