KONCERTYKONKURSWYDARZENIA

[KONKURS] Wygraj wejściówki na koncert Dream Wife. Support: WRONA

Londyński zespół Dream Wife zagra w Polsce dwa koncerty! Jako support wystąpi Wrona! Mamy dla Was zaproszenia na to wydarzenie!

Z tej okazji, wraz z organizatorem Live Nation Polska, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wejściówki na każdy z koncertów.

Mamy dla Was podwójne wejściówki: 4 na Poznań i 4 na Warszawę. 

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? To bardzo proste. 

1. Polub nasz profil na Facebooku – CityFun24

2. Napisz do nas maila na adres kontakt@cityfun24.pl w tytule wpisując KONKURS Dream Wife Miasto (Poznań lub Warszawa), w treści podając odpowiedź na poniższe pytanie oraz zgodę RODO* **

3. W mailu odpowiedz na pytanie: Który utwór zespołu Dream Wife podoba Ci się najbardziej i dlaczego?

Zwycięzcami zostaną osoby, które według oceny redakcji udzielą najciekawszych odpowiedzi. O wygranej powiadomimy Was drogą mailową.

Konkurs trwa do 18.11.2023 do godziny 23:59.

Życzymy powodzenia!

*Regulamin konkursu dostępny w siedzibie biura.

**„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu platformy CITYFUN24.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Administratorem danych osobowych jest CityFun24.plDream