NEWS

Karin Ann prezentuje najnowszy singiel „put me back together”

Słowacka gwiazda alternatywnego popu, Karin Ann, wydała właśnie swój kolejny singiel – „put me back together”. Piosenka opowiada o zmianie, jaką powoduje dojrzała miłość, o gotowości do poświęceń i trudnych uczuć, które nie zawsze pozostają odwzajemnione.

Brzmienie utworu to połączenie indie, folk i soft-popu, wpisujące się w jesienną, nostalgiczną aurę. Artystka, znana z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki, mówi o piosence z entuzjazmem:

„ »put me back together« to jedna z moich ulubionych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałam. Mimo smutnego kontekstu, jest to piękna kompozycja”.

Karin Ann podkreśla wagę autentyczności i prawdy emocjonalnej w swojej twórczości, co przekłada się na jej teksty, które poruszają nie zawsze wygodne tematy zawodu miłosnego, poczucia straty i samotności.

Z ugruntowaną pozycją na europejskiej scenie muzycznej, Karin Ann przenosi swoje doświadczenia i talent za ocean, by również tam stać się symbolem wsparcia dla środowisk queer i pokolenia Z. Już wkrótce artystka zadebiutuje na koncertach w Los Angeles i Nowym Jorku.

Niedawny teledysk Karin do piosenki „favorite star” z Ashley Moore i Gusem Kenworthym w obsadzie, zdobył główną nagrodę na festiwalu Top Shorts. Film, będący dziełem amerykańskiego duetu reżyserskiego TUSK, przedstawia miłosno- szpiegowską historię, kręconą w malowniczych plenerach Pragi.