FESTIWALNEWS

OSTRÓW ROCK FESTIVAL w 2024 roku odbędzie się po raz czwarty

Wydarzenie jest ciekawą alternatywą dla największych i najbardziej znanych festiwali rockowych w Polsce, a miejsce Festiwalu, formuła, jego położenie, klimat i sceneria, pozwalają uważać Ostrów Rock Festival za niezwykle atrakcyjny i oryginalny, nie tylko muzycznie.

Ostrowska impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń rockowych i prog rockowych w Polsce. Ostrów Rock Festival zdobywa uznanie również poza granicami Polski, przybywający fani z całej Europy, a nawet Świata, to potwierdzają.

Na scenie ostrowskiej imprezy pojawiają się znani artyści z całego świata. W poprzednich edycjach festiwalu, poza polskimi wykonawcami mogliśmy zobaczyć zespoły z Argentyny, Finlandii, Niemiec, Francji, Szwecji, Czech, Wielkiej Brytanii. Na tegorocznej imprezie usłyszymy grupy z USA, Izraela, Kanady, Szwecji, Islandii, Anglii i Niemiec, będą
również zespoły z Polski. Imponujący line up tegorocznej imprezy, znów przykuwa uwagę i jawi się muzyczną ucztą na najwyższym światowym poziomie. W 2024 roku, na Ostrów Rock Festival wystąpi 12 zespołów, będą to:

PAIN OF SALVATION (SWE), KARCIUS (CAN, PHILOSOPHOBIA (D). OBSIDIAN TIDE (ISR),
ACUTE MIND (PL), DISPELLED REALITY (PL), THE VINTAGE CARAVAN (ISL), GALAHAD (UK),
ZERO HOUR (USA), BELIEVE (PL), ATAN (UK), PALE MANNEQUIN (PL

Festiwal odbędzie się w dniach 27-28 lipca 2024, tradycyjnie w połowie wakacji. Skupia fanów dobrej rockowej muzyki ale poza częścią stricte muzyczną, organizatorzy oferują przybyłym również inne atrakcje. Stoiska płytowe, wernisaże malarstwa, konkursy z nagrodami, strefy wywiadów, to tylko nieliczne z tych, które uczestnicy festiwalu
otrzymają w tym roku.

Sprzedaż biletów trwa, wszystkie przydatne linki znajdują się poniżej.
Zapraszamy do Ostrowa Wielkopolskiego!

Podział zespołów na dni:
Sobota 27.07.2024:
PAIN OF SALVATION – KARCIUS – ZERO HOUR – ACUTE MIND – OBSIDIAN TIDE –
DISPELLED REALITY
Niedziela 28.07.2024:
THE VINTAGE CARAVAN – GALAHAD – PHILOSOPHOBIA – BELIEVE – ATAN – PALE
MANNEQUIN