NEWS

Alcest wraca z nowym albumem!

Alcest wraca z nowym albumem!
Francuzcy pionierzy blackgaze’u zaprezentują swój eteryczny metal 24 listopada w Warszawie.
Gdyby nie Alcest rozwój blackgaze’u być może poszedłby w zupełnie innym kierunku. Francuska formacja proponuje to, co w muzyce najlepsze, a więc gęste emocje – od blackmetalowej nadgorliwości przez shoegaze’ową nostalgię. Grupa powróci do Polski już jesienią ze swoją najnowszą płytą „Les Chants de l’Aurore”, na którą czekaliśmy aż 5 lat!
Bilety na listopadowy koncert są już dostępne na [2]https://knockoutmusicstore.p [3]l (druki kolekcjonerskie).
ALCEST (Francja) blackgaze, post-rock:
Kiedy Alcest rodził się w 1999 roku, Neige miał ledwie 14 lat i ponad wszystko kochał zły do szpiku kości black metal. Z biegiem czasu jego fascynacje uległy zmianie, a Alcest stanął na czele zupełnie nowej fali gatunku – ożenionej z eterycznym, kojącym brzmieniem post-rocka czy shoegaze’u. I o ile trendy na ekstremalnej scenie zmieniają się jak w kalejdoskopie, francuski projekt niezmiennie piastuje tron black metalu, w którym, owszem, znajdziecie sporo goryczy czy smutku, ale także równie wiele nadziei w połączeniu z nienachalną nostalgią. Nic dziwnego, snujące się przy ziemi melodie, rozbrajający głos Neige, a do tego zgrabne przeskoki z siarki do sielskości w dalszym ciągu są w stanie skruszyć najbardziej stalowe serca. Przekonajcie się o tym sami i obowiązkowo wpadajcie na listopadowy koncert.
[4]
[5]
[6]
Kiedy: 24 listopada (niedziela) 2024 Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99A Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu Organizator: Knock Out Productions
Bilety są już dostępne na:
Sklep Knock Out