NEWS

JUSTIN TIMBERLAKE na dwóch koncertach w Krakowie

JUSTIN TIMBERLAKE WYSTĄPI NA DWÓCH KONCERTACH W KRAKOWIE W RAMACH THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR
26.07.2024 – TAURON Arena Kraków
27.07.2024 – TAURON Arena Kraków – DRUGI KONCERT!
Sprzedaż ogólna biletów na oba koncerty rozpocznie się w piątek, 1 marca 2024 r. na JustinTimberlake.com i LiveNation.pl o godz. 10:00
(29 lutego 2024 r.) – ze względu na duże zainteresowanie, znany muzyk, aktor i artysta Justin Timberlake ogłosił drugi koncert w KRAKOWIE w ramach długo oczekiwanej europejskiej i brytyjskiej odsłony swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. Pełna trasa i szczegóły dotyczące biletów znajdują się poniżej.
Ten wielokrotnie nagradzany artysta zaprezentował ostatnio także swój najnowszy utwór „Drown” wydany przez RCA Records – kliknij TUTAJ [7]. Podczas koncertów artysta zaprezentuje utwory z nadchodzącego albumu „Everything I Thought It Was”, takie jak: „Selfish [8]” czy singiel „Drown” [7]. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szósty studyjny album artysty _ukaże się 15_ marca, a można go zamówić w przedsprzedaży TUTAJ [5].
BILETY NA KONCERTY W EUROPIE: Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 1 marca 2024 r. o godz. 10:00 na justintimberlake.com [3].
VIP: W sprzedaży będą dostępne różnorodne pakiety VIP, które zapewnią fanom więcej niezapomnianych wrażeń, między innymi bilety do ekskluzywnej sekcji VIP Stage Bar z obsługą przez całą noc, specjalnie zaprojektowane upominki VIP, wcześniejsze wejście na teren koncertu i nie tylko. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie vipnation.eu [9].
O JUSTINIE TIMBERLAKE’U
Justin Timberlake jest wszechstronnie utalentowanym artystą i producentem muzycznym, a także autorem tekstów i aktorem. W swojej karierze sprzedał ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli na całym świecie, a także kolejne 70 milionów płyt jako główny wokalista *NSYNC. Justin zdobył dziesięć nagród GRAMMY w kategoriach pop, dance i R&B, w tym za udane albumy solowe „Man of the Woods”, „The 20/20 Experience”, „FutureSex/LoveSounds” i debiutancki album solowy „Justified” – a także za swój projekt z Jayem-Z. Zdobył ponad 23 miliardy odtworzeń na platformach streamingowych i cztery nagrody Emmy za pamiętne występy w „Saturday Night Live”. Na dużym ekranie użyczył swojego głosu w animowanym fenomenie DreamWorks „TROLLE” i „TROLLE 3” z 2023 roku. Jego przebój „Can’t Stop the Feeling!” z tego filmu był nominowany do Oscara 2017 w kategorii „Najlepsza piosenka oryginalna”.