NEWS

Mocny debiut! Iwo Monroe WANNA CHILL

MOCNY DEBIUT! IWO MONROE NAMAWIA NA RELAX: „TYLKO WANNA I CHILL”
Iwo Monroe to zdecydowanie świeża krew na rynku muzycznym. Młody artysta polskiego pochodzenia, który postawił swój American Dream na tworzenie jakościowych materiałów skierowanych szczególnie (ale nie tylko!) do młodego pokolenia. W swojej twórczości porusza współczesne problemy, a także nakłania do rozważania nad swoim aktualnym życiem. Właśnie wydał debiutancki singiel „WannaChill”. Niech Was nie zwiedzie tytuł, bo utwór jest w języku polskim.
Utwór „Wanna Chill” nawiązuje do takiego momentu wżyciu, przez który każdy przechodzi, przechodził lub będzie przechodzić. Momentu, w którym zatracamy się w dobrodziejstwach nocnego życia, nawiązywania mniej lub bardziej znaczących relacji, które często okazują się toksyczne. Niejednokrotnie taki tryb życia prowadzi do różnego rodzaju problemów – mówi o singlu Artysta.
Słuchaj w streamie: e-muzyka.ffm.to/iwomonroewannachill
W utworze Iwo zachęca do tymczasowego odcięcia się od pokus, aby zaoszczędzony czas przeznaczyć na autorefleksję skłaniającą do podjęcia zmian w swojej dalszej egzystencji. Nie bez powodu teledysk do singla został nagrany w Las Vegas, które potocznie nazywane jest „Miastem Grzechu”, a artysta nie wyszedł nawet z domu.
Przekaz jest prosty – to od każdego z nas zależy jakie decyzje podejmie i czy jest w stanie oprzeć się pokusom nocy – dodaje Iwo.
Zobacz klip: