NEWS

WAVS dołączy do Me And That Man w Warszawie!

WAVS dołączy do Me And That Man w Warszawie!
Małopolska formacja łącząca różne przyczółki alt-rocka zagra przed gwiazdą wieczoru i Frank The Baptist 27 marca w „Palladium”.
Dziwnym trafem alt-rockowy revival przełomu lat 90. i zerowych przechodzi jakoś obok Polski, ale dzięki .WAVS może się to zmienić. Krakowianie zręcznie poszukują między shoegazem, grungem i odrobiną starej szkoły indie.
Bilety na koncert możecie nadal zakupić na: knockoutmusicstore.pl [2] (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące na płycie) oraz w sieci eBilet [3] (bilety na miejsca siedzące)
ME AND THAT MAN (Polska) gothic country, dark americana:
Na ostatni album Me And That Man Nergal zaprosił plejadę gwiazd z metalowego świata, choć sam również jest gwiazdą, a ten projekt tylko ów fakt uwydatnia. Behemoth to jedno, tego tłumaczyć nie trzeba, ale Me And That Man ma jeszcze bardziej energiczny wydźwięk sceniczny. To nawiedzone połączenie gotyckiego country z mroczną americaną jest bardziej angażujące niż wyciszone, a hity w ich wydaniu emanują rocknrollowym napięciem. Do takich właśnie piosenek będziecie chcieli tańczyć na żywo, a okazji w ramach koncertu będzie bez liku, bo zespół stawia na wysokooktanowe show. Poziom intensywności w górnych rejestrach i hity z refrenami zostającymi w głowie – czyli występ idealny.
FRANK THE BAPTIST (USA) gothic rock, alternative rock:
Jeśli lubicie ponurackość rocka gotyckiego, ale zestawioną z ekspresją bliską hedonistycznemu hard rockowi, Frank the Baptist to idealna rzecz dla was. Stacjonujący obecnie w Berlinie artysta wraz z resztą rotującego składu od dobrych dwóch dekad nagrywa przepełnionego seksualną energią death rocka. Na żywo wypada to jeszcze dobitniej, z jeszcze większą energią. Będzie pot, dużo wigoru i wielkie przeboje.
.WAVS (Polska) alternative rock:
Ich najnowsza płyta (premiera 17 kwietnia) będzie nosić tytuł „Heavy Pop” i paradoksalnie brzmi to jak dobre podsumowanie tego, co robią. Bo WAVS sięgają po te brudniejsze formy rocka, czasami zerkają też w metal, ale wszystko otulają pięknymi melodiami i mglistą produkcją. To konglomerat grunge’owego nawiedzenia, shoegaze’owej senności i alt-rockowej nośności, wszystko w jednym.
Kiedy: 27 marca (środa) 2024 Gdzie: Warszawa @ Palladium, ul. Złota 9 Bilety: 99-130 zł – miejsca stojące na płycie, 129-150 zł – miejsca siedzące Organizator: Knock Out Productions
Bilety są nadal dostępne na:
Sklep Knock Out
eBilet
Knock Out Productions