NEWS

Pull the Wire wystąpi przed Mr Big!

Pull the Wire wystąpi przed Mr Big!
Polski punkrockowy skład rozgrzeje was przed gwiazdą wieczoru 6 sierpnia we wrocławskim „A2”.
Ich punk rock jest zajadły, ma w sobie element humorystyczny i co najważniejsze – nie ma tu wdzięczenia się do nikogo. To po prostu surowe hity, które mają znokautować słuchacza, słodyczy nie odnotowano.
Bilety na wrocławski koncert są nadal dostępne na www.knockoutmusicstore.p [2]l (druki kolekcjonerskie) oraz www.ebilet.pl
MR. BIG (USA) hard rock, glam metal
Mr. Big to idealny dowód na to, że można znaleźć pełną równowagę między ekstraklasowym opanowaniem swojego instrumentu i hitami lepiącymi się do ucha. W końcu wiadomo, że Billy Sheehan to bóg basu, który zagra wszystko. Wiemy też, że Paul Gilbert to techniczny gitarowy omnibus, który potrafi znaleźć swoje miejsce i w metalu, i w bluesie. O maestrii Nicka D’Virgilio za zestawem perkusyjnym czy potężnym głosie Erica Martina nawet nie trzeba wspominać. Dlatego tym lepiej, że oprócz imponującego zaplecza technicznego ci panowie mają także smykałkę do nieśmiertelnych przebojów, w latach 90. (i w końcówce 80.) wyprodukowali ich tonę. Na żywo, jak się pewnie domyślacie, będzie to pokaz klasycznej rockowej energii w połączeniu z bezbłędnym feelingiem oraz umiejętnościami. Hardrockowy luz, glammetalowy powab, a na deser odrobina słodyczy popu – to właśnie Mr. Big. Nie omińcie tego.
PULL THE WIRE (Polska) punk rock
Grają punk rocka, a w repertuarza mają m.in. utwór „Zgniły polski rock’n’roll”. To hasło trafnie oddaje muzyczną ofertę grupy z Żyrardowa. Ich podejście zasadza się na trzech filarach: surowiźnie, przebojowości i humorze. To dzikie garażowe harce, ale podane z rockowym wyczuciem chwytliwości oraz puszczeniem oka do słuchacza. Czy wyobrażacie sobie, jak to zażre na żywo?
Kiedy: 6 sierpnia (wtorek) 2024 Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5 Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 180 zł – w dniu koncertu Organizator: Knock Out Productions
Bilety są wciąż dostępne na:
Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)