Bez kategorii

POLSKI SHOWCASE, ZAGRANICZNI GOŚCIE!

Nadchodząca odsłona NEXT FEST Music Showcase & Conference pełna będzie niespodzianek. Jedną z tegorocznych nowości jest obecność w składzie imprezy zagranicznych artystów i artystek. Kogo będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć niebawem w Poznaniu? Sprawdźcie!
Czas zacząć finałowe odliczanie – niewiele ponad miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia drugiej edycji NEXT FEST Music Showcase & Conference! Już niebawem poznamy pełny line-up wydarzenia oraz program części konferencyjnej. Zanim to jednak nastąpi, przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.
Jak już doskonale wiecie, NEXT FEST Music Showcase & Conference skupia się przede wszystkim na polskiej scenie, stąd obecność w składzie imprezy rodzimych artystów i artystek, zarówno tych najbardziej popularnych, jak i tych dopiero rozpoczynających drogę ku wielkiej karierze. Wystarczy szybki rzut oka na program, by wyłapać takie nazwy jak Kaśka Sochacka, Vito Bambino, Ania Rusowicz, AVI, Karaś/Rogucki czy Kacperczyk. Prócz nich, szereg młodych i zdolnych. Kto dołączy niebawem do I ligi polskiej piosenki? Czy będzie to Dominik Dudek? A może Blu lub Hela? A może Filip Grodowski lub Martini Police? Przekonamy się już 18-20 kwietnia!
Tymczasem zgodnie z tym, co mogliście przeczytać wyżej, skład tegorocznej edycji NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024 został urozmaicony o gości z zagranicy! I nie mowa tu o delegatach przybywających do Poznania z rozmaitych krajów. Do składu imprezy dołączają artyści i artystki reprezentujące inne europejskie kraje. Wśród nich są zarówno doświadczone postacie, jak i obiecujący nowicjusze. Poznajcie ich!