NEWS

Metalowy ekscentryk Igorrr wraca do Polski!

Igorrr – prezentujący maksymalnie eksperymentalne podejście do metalu – wystąpi 16 czerwca w Krakowie.
Funk, reggae, psychodela, metal ekstremalny, dubstep, pop? M.in. to znajdziecie w twórczości Igorrr, ale wyliczanka wszystkich stylów, jakich wypróbował artysta, miałaby rozmiary książki telefonicznej. Na żywo ta muzyka to eksplozja bodźców, musicie jej doświadczyć!
Bilety na czerwcowy koncert będą dostępne od 18 marca (13:00) na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
IGORRR (Francja) alternative metal, avant-garde metal: W dzisiejszych czasach wymachiwanie wyblakłym i poszarpanym już sztandarem metalu awangardowego jest coraz rzadsze, ale są wyjątki, do których ta łatka pasuje jak ulał. Jeden z nich to właśnie Igorrr. Ekscentryczno-ekstatyczna twórczość Gautiera Serre’a jest jak kilka narkotyków zaaplikowanych jednocześnie, jak kino 7D, ale o poziomie intensywności pomnożonym o minimum kilka razy. Artysta eksperymentuje właściwie z każdym stylem, jaki akurat wpadnie mu to głowy, a mimo celowego chaosu i poczucia natłoku wszystkiego potrafi utrzymać w tym spójność czy nawet… chwytliwość. To ogromne osiągnięcie, biorąc pod uwagę, jak wielkie zakręty bierze artysta z Paryża. Potrafi zaproponować zainfekowany elektroniką grindcore i wcisnąć go w standardy operowe. Potem zbija alt-metal i bałkański folk w jeden organizm. Do tego próbuje znaleźć wspólny mianownik między metalową ekstremą i funkiem. Co najlepsze, nie wymieniliśmy nawet połowy trików, jakie na przestrzeni lat zastosował Igorrr, dlatego polecamy zgłębić je wszystkie, słuchając płyt i oczywiście doświadczając tego szaleństwa na koncercie. Nie pożałujecie!
Kiedy: 16 czerwca (niedziela) 2024 Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12 Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu Organizator: Knock Out Productions Bilety będą dostępne od 18 marca (13:00) na: Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)