NEWS

Nick Cave & The Bad Seeds wystąpi na dwóch koncertach w Polsce!

Nick Cave and The Bad Seeds na dwóch wyjątkowych koncertach w Polsce! Zespół uznawany za jedną z najwybitniejszych grup koncertowych na świecie wystąpi 10.10.2024 w Atlas Arenie w Łodzi oraz 11.10.2024 w TAURON Arenie Kraków w ramach The Wild God Tour.
Limitowana przedsprzedaż Alter Art rozpocznie się 21 marca o 10:00. Chcesz wziąć udział w przedsprzedaży? Zapisz się do newslettera Alter Art do 20.03 do 16:00: www.alterart.pl/newsletter.
Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 22 marca o 10:00.
Nick Cave & The Bad Seeds ogłaszają swoją pierwszą halową europejską trasę od 2017 roku – 27 dat w 17 krajach tej jesieni. Zespół znajduje się w czołówce najwybitniejszych grup koncertowych na świecie, a nadchodzące występy są jednymi z najbardziej wyczekiwanych w 2024 roku. Trasa, która rozpocznie się 24.09 w Oberhausen (Niemcy) i zakończy 17.11 w Paryżu (Francja), a także zawita na dwa koncerty do Polski (10.10 Atlas Arena, Łódź oraz 11.10 Tauron Arena Kraków) będzie następstwem wydania 18 studyjnego albumu zespołu ‘Wild God’, który ukaże się 30 sierpnia. Nowa płyta została ogłoszona w ubiegłym tygodniu wraz z publikacją tytułowego utworu. “Nigdy nie myślę jak dany album zabrzmi na żywo. Proces powstawania tekstów jest zbyt skomplikowany, aby zastanawiać się nad tą kwestią. Ale kiedy słucham “Wild God”, mam poczucie, że z tymi piosenkami możemy na żywo zrobić coś epickiego. Jesteśmy tym bardzo podekscytowani – ten album sprawia wrażenie, jakby był stworzony dla sceny.” – Nick Cave.
Zespół zagra zarówno materiał z nowego albumu, jak i inne piosenki z ich obszernego katalogu. Gościem specjalnym koncertów w Polsce będzie zespół Dry Cleaning.
Generalna sprzedaż biletów rusza 22 marca o godzinie 10:00. Jedynym oficjalnym dystrybutorem biletów na koncert jest eBilet.pl.