NEWS

Tytani retro-rocka z Blues Pills wracają do Polski!

Psychodeliczna załoga ze Szwecji wystąpi 30 listopada w Warszawie.
Blues Pills zręcznie prześlizguje się między różnymi odcieniami dawnego rocka. Mają psychodeliczny twist, zmysł hardrockowego riffu, a od czasu do czasu nawet soulową zgrabność. Czym prędzej znajdźcie swoje spodnie dzwony i lećcie na koncert!
Sprzedaż biletów rozpocznie się 20 marca (10:00) na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
BLUES PILLS (Szwecja) psychedelic rock, stoner rock, hard rock: Blues Pills był jednym z pierwszych zespołów, które wyszły z założenia, że zamiast gnać za współczesnością, można odnaleźć siebie w przeszłości. Założenie było słuszne, bo szwedzki kwartet nie tylko odpalił funkcjonującą po dziś dzień modę na retro w rocku i metalu, ale także zapewnił w jej ramach (i wciąż zapewnia!) klasowe przeboje. Przeboje, które nie są odrestaurowywaniem różnych klisz w formie puzzli, lecz plątaniną najróżniejszych twarzy rocka sprzed kilku dekad złożonych w coś swojego, nawet jeśli źródła inspiracji wydają się jasne. W numerach skandynawskiego składu znajdziecie dużo dobroci – od stonerowej pustyni po hardrockowy hedonizm; od psychodelicznych tripów po proto-metalowe zagrywki; od klasycznego rock’n’rolla po soulowe impresje. Całość gatunkowego tygla nienachalną charyzmą i potężnym głosem dźwiga wokalistka, Elin Larsson. Potrafi zaśpiewać wysoko, nisko, a jednocześnie nie popisuje się, nie stara na siłę, urzekając naturalną nonszalancją i surowością. Brzmi świetnie? Pewnie, że brzmi! Nie chcecie tego ominąć.

Kiedy: 30 listopada (sobota) 2024 Gdzie: Warszawa @ Niebo, ul. Nowy Świat 21 Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu Organizator: Knock Out Productions Bilety będą dostępne od 20 marca (10:00) na: Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)