KONCERTYNEWSPOLECANEPOLECANE NEWSWYDARZENIA

Twenty One Pilots wystąpią w Łodzi!

Twenty One Pilots ogłaszają światową trasę koncertową, prezentując swój najnowszy utwór, oraz teledysk – „Next semester”, zaplanowaną na 2025 r. Światowa trasa koncertowa „The Clancy World Tour” obejmie Amerykę Północną, Wielką Brytanię, Europę, Australię i Nową Zelandię.

27 marca 2024 – Zdobywcy nagrody GRAMMY® duet Twenty One Pilots ogłosił szczegóły swojej wielkiej, światowej trasy koncertowej The Clancy World Tour i podzielił się nową piosenką „Next Semester” z ich długo oczekiwanego, zbliżającego się albumu „Clancy”, który ukaże się 17 maja za pośrednictwem Fueled By Ramen [okładka albumu wraz z tracklistą znajduje się poniżej]. Teledysk do „Next Semester” w reżyserii Reel Bear Media można obejrzeć TUTAJ.

Twenty One Pilots będą świętować wydanie „Clancy” podczas The Clancy World Tour, największej trasy koncertowej w historii zespołu, która rozpocznie się 15 sierpnia w Denver w CO’s Ball Arena. Wyprodukowana przez Live Nation trasa będzie obejmować koncerty w Ameryce Północnej, gdzie będą grali przez całą jesień, a następnie zaplanowano występy w Nowej Zelandii, Australii, Europie i Wielkiej Brytanii [plan trasy znajduje się poniżej]. Fani mogą wziąć udział w oficjalnej przedsprzedaży zespołu, która rozpocznie się 2 kwietnia (USA/CA) i 3 kwietnia (UK/EU/AU/NZ), a wszystkie pozostałe bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży o godzinie 10:00 czasu lokalnego w piątek 5 kwietnia. Bilety i szczegółowe informacje na temat światowej trasy koncertowej Twenty One Pilots „The Clancy World Tour” można znaleźć na stronie www.twentyonepilots.com/tour.

W zeszłym miesiącu Twenty One Pilots powrócili z informacją o albumie i wydali singiel przewodni „Overcompensate” wraz z towarzyszącym mu oficjalnym teledyskiem wyreżyserowanym przez Reel Bear Media. Utwór, który od razu znalazł się w Top 5 listy przebojów Alternative Radio, wywarł na słuchaczach ogromne wrażenie, witając ich z powrotem we wciągającym świecie zespołu za pośrednictwem albumu „Trench”.

Płyta „Clancy” jest już dostępna w przedsprzedaży na wielu różnych nośnikach, m.in: na dwóch limitowanych zestawach deluxe box, czterech wersjach winylowych z dodatkowymi ekskluzywnymi materiałami, ekskluzywnej płycie CD wraz z książeczką oraz na kasecie magnetofonowej połączonej z fotokartą. Aby zapoznać się z pełną ofertą sprzedaży przedpremierowego krążka odwiedź oficjalny sklep Twenty One Pilots.

Po zgromadzeniu ponad 33 miliardów streamów na całym świecie i ponad 3 milionach sprzedanych biletów podczas światowych tras koncertowych, duet Tylera Josepha i Josha Duna z Columbus w Stanie Ohio stał się jednym z najbardziej utytułowanych zespołów XXI wieku i na nowo zdefiniował brzmienie pokolenia. Współprodukowany przez Josepha i Paula Meany’ego album „Clancy” stanowi kolejny rozdział w ambitnej, wielopłytowej historii zespołu, która po raz pierwszy ukazała się za sprawą przełomowego, multiplatynowego albumu „Blurryface’” z 2015 roku. Co więcej, nadchodząca premiera krążka 17 maja zbiega się z 9 rocznicą wydania ich debiutanckiej płyty.

Twenty One Pilots poszerzyli swoją ambitną koncepcję określoną w „Blurryface” o album „TRENCH”, który w 2018 roku uzyskał status platynowej płyty. Album zawierający multiplatynowe i platynowe single „Chlorine”, „My Blood” i nominowany do nagrody GRAMMY® „Jumpsuit”, zajął wysokie miejsca na listach „Best of” Billboardu, KERRANG!, Alternative Press, a Rock Sound uplasował go na 1. miejscu.

Epicki album duetu „Scaled And Icy” z 2021 roku zadebiutował na 1. miejscu na listach przebojów Billboard Top „Rock Albums” i „Alternative Albums”, a także dotarł do 3. miejsca na liście Billboard 200, co oznacza najlepszy wynik sprzedaży tygodniowej dla rockowego albumu w 2021 roku. Z płyty pochodzą single „The Outside”, „Saturday” i „Shy Away”. Ostatni z nich dotarł na szczyt Alternative Radio w ciągu 3 tygodni, co umieściło Twenty One Pilots w elitarnym gronie U2, R.E.M., The Cure, Linkin Park, Red Hot Chili Peppers i Foo Fighters, czyli zespołów, które dotarły na 1. miejsce listy w 3 tygodnie lub krócej.

Koncert odbędzie się 09.04.2025 – Atlas Arena, Łódź

PRZEDSPRZEDAŻ W USA/CA ROZPOCZYNA SIĘ 2 KWIETNIA
PRZEDSPRZEDAŻ W UK/EU/AU/NZ ROZPOCZYNA SIĘ 3 KWIETNIA

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 3 kwietnia o godz. 10:00

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 4 kwietnia o godz. 10:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek 5 kwietnia 2024 na LiveNation.pl o godz. 10:00

NOWY ALBUM „CLANCY ” UKAŻE SIĘ 17 MAJA
PRZEDSPRZEDAŻ ALBUMU JEST JUŻ DOSTĘPNA