NEWS

GHOSTKID na headlinerskim koncercie w Warszawie

🩸Niemiecka grupa GHØSTKID wystąpi 2 października w warszawskiej Proximie w ramach trasy promującej jej najnowszy album “HOLLYWOOD SUICIDE”!

GHØSTKID to projekt założony w 2019 roku przez Sebastiana “Sushiego” Bieslera (ex-Electric Callboy), w którym muzyk eksploruje mroczny, agresywny, a przy tym bardziej szczery i naturalny kierunek artystycznego rozwoju. Zainspirowany takimi wykonawcami jak Marilyn Manson, Fever 333 czy Bring Me The Horizon Sushi zaprosił do współpracy podobnie myślące jednostki i tym sposobem na pokładzie zespołu znaleźli się Steve Joakim (perkusja), Jappo Van Glory (gitara) oraz Danny Guldener i Stanislaw Czywil (bas), którzy wcześniej udzielali się w To The Rats and Wolves.

Muzycznie GHØSTKID to połączenie różnych gatunków – przeważa tu oczywiście bardziej metalowe, nastawione na ciężar brzmienie, ale dość wyraźnie słychać też wpływy industrialu, popu czy nawet elementy trapu. W marcu nakładem wytwórni Century Media ukazał się ich drugi w dorobku pełny album “HOLLYWOOD SUICIDE”, w promocji którego formacja wyruszy jesienią w headlinerską trasę po Starym Kontynencie. Jedynym przystankiem na niej będzie warszawska Proxima, gdzie grupa wystąpi 2 października!

GHØSTKID – Hollywood Suicide Tour 2024
📅2.10.2024 📍Warszawa, Proxima
🎟BILETY: bit.ly/GHOSTKID_WWA
🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska
⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡GHØSTKID (Niemcy / Century Media Records) – metalcore, post-hardcore
🌐https://www.facebook.com/ghostkidofficial
🌐https://www.instagram.com/ghostkiddo
🔊”FSU”: https://www.youtube.com/watch?v=85og5TrTxZY
🔊”Heavy Rain”: https://www.youtube.com/watch?v=Dji7yS4psd8
🔊”START A FIGHT”: https://www.youtube.com/watch?v=XJbCnkFv0H4