NEWS

KULT 23 listopada zagra w katowickim Spodku, w ramach Trasy Pomarańczowej 2024!

23 listopada 2024 KULT wystąpi w hali Spodek w Katowicach, w ramach corocznej Trasy Pomarańczowej. Zespół tradycyjnie zagwarantuje tysiącom fanów z całej Polski blisko trzy godziny na scenie oraz setlistę złożoną z kilkudziesięciu legendarnych utworów.
 
Bilety na koncert KULTU w Spodku trafiły do sprzedaży!
KUP BILET 

KULT powstał ponad 40 lat temu w Warszawie. Jego założycielami są wokalista (a później także saksofonista) Kazik Staszewski i basista Piotr Wieteska. Pierwszy skład uzupełnili gitarzysta Tadeusz Bagan i perkusista Darek Gierszewski. Zespół zadebiutował na scenie 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie Remont. Od tamtego momentu grupa nie traci na popularności, nieustannie koncertując oraz wydając nowe albumy. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Najnowszy, pierwszy od prawie pięciu lat album studyjny KULTU, zatytułowany „Ostatnia płyta” ukazał się na rynku w maju 2021 roku.

Coroczny występ KULTU w hali Spodek w Katowicach, w ramach Trasy Pomarańczowej, to niekwestionowane wydarzenie na koncertowej mapie Polski, przyciągające pod scenę tysiące wiernych fanów z zespołu z całej Polski. Słuchacze chętnie wskazują na unikalną atmosferę i niesamowitą energię tych wydarzeń. W tym roku KULT wystąpi w Katowicach 23 listopada, a bilety na koncert trafiły już do sprzedaży!

KULT – Trasa Pomarańczowa 2024
23 listopada 2024, Hala Spodek al. Wojciecha Korfantego 35, Katowice
Bilety dostępne w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl