NEWS

Alien Ant Farm zagrają pierwsze koncerty w Polsce!

Kalifornijscy alt-metalowcy zagrają 27 października w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskim Kwadracie, a ich supportem będzie CKY.

Nie dość, że zadebiutują na polskiej ziemi, to jeszcze przywiozą nową płytę, “Mantras”. Będzie skocznie, imprezowo i jajcarsko – z ludźmi odpowiedzialnymi za ikoniczny cover “Smooth Criminal” nie może być inaczej. Alt-rockowe CKY świętuje z kolei ćwierć wieku na scenie.
Sprzedaż biletów na obydwa koncerty rozpocznie się 2 maja o 9:00 na Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie).

ALIEN ANT FARM (USA) alt-metal, alt-rock: Zadebiutowali płytą “Greatest Hits”, choć największe hity powstały dwa lata później, na przełomowym “ANThology” z 2001 roku. To właśnie stamtąd pochodzi nieśmiertelny cover “Smooth Criminal” Michaela Jacksona (który na YouTube ma ponad 300 milionów odsłon), ale i inne wyśmienite hity osadzone gdzieś między funkowym luzem, nu-metalowym groovem i alt-rockowo melodyjnym sznytem. Alien Ant Farm jednak nie zawsze mieli łatwo, zmagali się z licznymi kryzysami, lecz najnowszy album pokazuje, że obecnie dobra energia jest zdecydowanie po ich stronie. Jeśli chcecie przypomnieć sobie, jak to było w latach dwutysięcznych i usłyszeć zespół, który pamięta o swojej przeszłości, a jednocześnie w niej nie grzęźnie, musicie stawić się na tym koncercie.
 
CKY (USA) alt-rock, alt-metal: Swego czasu ulubieńcy dużej części fanów serii “Jackass”, obecnie wciąż w wysokiej formie i wciąż z humorem pełniącym funkcję ich orędzia. Amerykańskie CKY na żywo zagwarantuje wam mnóstwo dobrej zabawy, ubierając intensywne śmieszkowanie w szaty świetnej rockowo-metalowej alternatywy. I to ze stonerowymi smaczkami tu czy tam. Zobaczycie ich koncert i od razu staniecie się weselsi.

Kiedy: 27 października (niedziela) 2024
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99A
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
 
Kiedy: 28 października (poniedziałek) 2024
Gdzie: Kraków @ Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions Bilety trafią do sprzedaży 2 maja (9:00) na: Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)