NEWS

Narodowa duma Mongolii wraca do nas na dwa koncerty!

Wybitnie oryginalni muzycy The Hu ponownie odwiedzą Polskę. Wraz z B90 zapraszamy Was na koncerty kolejno: 10 września w gdyńskiej Polsat Plus Arenie oraz 12 września w gliwickiej PreZero Arenie.
Kiedy przyjeżdżają do Polski, z reguły wyprzedają swoje koncerty. Wszędzie indziej także. The Hu uprawiające hardrockowo-metalowe rzemiosło w połączeniu z mongolską muzyką ludową dalej przyciąga szerokie grono słuchaczy. Obecnie grupa objeżdża cały świat w ramach promocji “Rumble of Thunder” z 2022 roku.
Bilety na koncerty trafią do sprzedaży już 3 maja o 10:00 na Knock Out Music Store oraz do sieci eBilet!
 
THE HU (Mongolia) hunnu rock: Metal lub rock zestawione z folkiem? Znamy i lubimy to połączenie, owszem. Ale rock/metal zderzone z folkiem zupełnie odmiennym, bo mongolskim? To już inna sprawa – wciąż świeża i wciąż doskonalona przez wspinające się na szczyt The Hu. Istniejąca blisko dekadę grupa znalazła wspólną przestrzeń dla gitarowej ekspresji i rodzimej muzyki ludowej, pilnując, by nie wpaść w sidła gimmicku, lecz cały czas dowozić świetne piosenki. Widać, że wiedzą, jak to robić, bo wyczucie hitu właściwie ich nie opuszcza. Rześkie riffy idą w parze z brzmieniami instrumentów takich jak cuur czy morin khuur, a stadionowe refreny współgrają z przeszywającym gardłowym śpiewem. To mongolska duma narodowa, rozpoznawalna na całym świecie – gdy doświadczycie tego na własne oczy i uszy, doskonale pojmiecie dlaczego.
Kiedy: 10 września (wtorek) 2024
Gdzie: Gdynia @ Polsat Plus Arena Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8
Bilety: 199/220 zł – miejsca stojące, 179/219-200/240 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions & B90
 
Kiedy: 12 września (czwartek) 2024
Gdzie: Gliwice @ PreZero Arena Gliwice, ul. Akademicka 50
Bilety: 199/220 zł – miejsca stojące, 179/219-200/240 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions
Bilety będą dostępne od 3 maja (10:00) na: Sklep Knock Out (bilety kolekcjonerskie),  eBilet