NEWSPOLECANE

Bullet For My Valentine w Warszawie

Od czasu powstania Bullet For My Valentine w 1998 roku, walijscy muzycy stali się jednym z największych zespołów metalowych, sprzedając ponad 3 miliony albumów na całym świecie i zdobywając trzy złote płyty, a także definiując brytyjski metalcore swoim klasycznym już debiutem, „The Poison”. 03 lutego zespół zagra w warszawskiej Stodole.

Bullet For My Valentine wydali 22 października 2021 roku swój siódmy album zatytułowany „Bullet For My Valentine”. Krążek otwiera nowy, odważny rozdział w twórczości zespołu i jest jak dotąd najcięższym i najbardziej agresywnym albumem.

„To jest początek Bullet 2.0. To symbol tego, gdzie jesteśmy teraz. Muzyka jest świeża, jest agresywna, jest bardziej instynktowna i bardziej emocjonalna niż kiedykolwiek wcześniej.”
mówi wokalista i główny gitarzysta Matt Tuck
O wysokiej formie i przygotowaniu do występów najlepiej świadczą słowa gitarzysty Michaela Pageta
„Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jak ludzie zareagują na nowy materiał. Nie możemy się doczekać, aż wrócimy do grania muzyki… wyjdziemy i rozwalimy wszystko”.
Bilety na warszawski koncert dostępne są na stronie Ticketmaster już od 199,00 zł. Start wydarzenia zaplanowano na 18:00. Publiczność rozgrzewać będą zespoły Jinjer oraz Atreyu, które wystąpią w roli supportu