NEWS

Laura Cox na trzech koncertach w Polsce!

Potężna gitara, chwytliwe refreny i nieokiełznany głos – to wszystko Laura Cox, muzykantka, która swoją niesamowitą grą nie tylko podbiła internet, ale także od kilku lat gra wyprzedane trasy koncertowe. Po wydaniu poprzedniego albumu „Burning Bright” zagrała na największych europejskich festiwalach: Hellfest, Rockpalast i naszym Pol’and’Rock.

Laura Cox zaczęła umieszczać swoje gitarowe wirtuozerie na YouTube w 2008 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej znanych gitarzystek w internecie. Jest rzadką kombinacją młodego talentu i tradycyjnych wartości muzycznych, o czym świadczy ponad 100 milionów wyświetleń i 500 tysięcy subskrybentów na YouTube. Laura i jej zespół doskonale zdają sobie sprawę, że są nieco poza obecnym głównym nurtem francuskiej sceny, bo wolą dobry ciężki riff, niż modne popowe akordy, jednak chcą uczynić to wyróżnienie swoim atutem i nadal grać muzykę, którą kochają. Muzykę, którą nazywają Southern Hard Blues!

Już w marcu Laura wróci do Polski, by wystąpić na 3 koncertach i zaprezentować swój zupełnie nowy album „Head Above Water”!
Koncerty odbędą się:
30.03.2023 Warszawa – Remont
31.03.2023 Piekary Śląskie – OK Andaluzja
01.04.2023 Poznań – 2progi
 
Bilety dostępne w cenie: 89zł (do końca lutego lub do wyczerpania biletów 1 puli) / 99zł od marca lub w drugiej puli, na portalach eBilet, Bilety24 oraz toBilet.pl