KONCERTYKONKURSPOLECANE NEWSWYDARZENIA

[KONKURS] Wygraj wejściówki na koncert AVRIL LAVIGNE!

[KONKURS] Wygraj wejściówki na koncert AVRIL LAVIGNE!

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki Avril Lavigne na jej koncert, który odbędzie się w Łodzi już niedługo!

Avril Lavigne, przyjedzie do Polski, by zagrać swoje największe przeboje na żywo. Będzie to niezapomniana okazja dla wszystkich, którzy pragną poczuć niepowtarzalny klimat jej utworów.

Mamy dla Was 1 (jedno) podwójne zaproszenie na koncert Avril Lavigne, który odbędzie się w dniu 30.04.2023 w łódzkiej Atlas Arenie.

Co należy zrobić aby wygrać? To bardzo proste:

  1. Polub nasz profil na Facebooku – CityFun24
  2. Polub i udostępnij publicznie post konkursowy
  3. Napisz komentarz pod postem konkursowym
  4. W dniu 8.03 napisz do nas maila na adres kontakt@cityfun24.pl w tytule wpisując KONKURS AVRIL, w treści podając odpowiedź na poniższe pytania oraz zgodę RODO* **
  5. W mailu odpowiedz na pytania: Która piosenka Avril Lavigne jest dla ciebie najważniejsza i dlaczego? Dlaczego właśnie to Ty powinieneś/aś wygrać?
Konkurs trwa do 9.03.2023 do godziny 23:59.

Życzymy powodzenia!

 

*Regulamin konkursu dostępny w siedzibie biura

**„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu platformy CITYFUN24.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Administratorem danych osobowych jest CityFun24.pl