NEWSPOLECANE

Next Fest odsłania wszystkie karty!

Line-up skompletowany! Wiemy już kto wystąpi podczas NEXT FEST Music Showcase & Conference w Poznaniu.

Do najważniejszego wydarzenia muzycznego tej wiosny został niespełna 50 dni. W dniach 20-22.04.2023 do stolicy Wielkopolski przyjadą nie tylko obiecujące debiuty krajowej sceny. Good Taste Production ogłosiło także kolejne gwiazdy. Przypomnijmy, że już w pierwszym ogłoszeniu pojawili się m. in Mrozu, Jamal czy Izzy And The Black Trees.

Kolejne karty festiwalowego Line-upu podsycały apetyt na więcej. W zapowiedziach wymieniano Ralpha Kamińskiego, Mery Spolski, Igora Herbuta oraz Margaret. Na początku marca dowiedzieliśmy się, kogo jeszcze usłyszymy w Poznaniu. Lista nazwisk prezentuje się nie mniej imponująco! Nosowska, Julia Pietrucha, Sorry Boys i wielu innych:

Next Fest to nie tylko koncerty! Podczas wydarzenia nie zabraknie interesujących paneli dyskusyjnych. Podczas spotkań z przedstawicielami mediów, producentów oraz zespołów będzie można dowiedzieć się m.in jak zmienił się rynek muzyczny w Polsce po 1989 roku oraz czy radio wciąż może wypromować nowych artystów. Prelegenci zastanowią się także nad przyszłość sztuki.

Karnety są dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl. Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki.