KONCERTYNEWS

Perturbator i Carpenter Brut wyruszają we wspólną trasę koncertową, na której dwukrotnie zagrają w Polsce

Lepszego połączenia fani dark synthów nie mogli sobie chyba wyobrazić – Perturbator i Carpenter Brut dwukrotnie zagrają w Polsce: 8 listopada w Warszawie oraz 9 listopada w Gliwicach.

Jakby tego było mało, na tournee po Starym Kontynencie będzie im towarzyszył wybuchowy skład HO99O9. Te dwa listopadowe wieczory będą emanować energią, która będzie Was trzymała przez bardzo długo

Perturbator i Carpenter Brut to nazwy, których fanom mrocznej elektroniki nie trzeba przedstawiać. Zarówno James Kent, jak i Bret Halford po mistrzowsku łączą swoje inspiracje, w których na pierwszy plan rzucają się synthpop, estetyka lat 80’ oraz muzyka gitarowa spod znaku rocka, post-punka czy thrash metalu. Dodając do tego niesamowitą oprawę świetlną oraz wizualizacje show obu muzyków trzyma w napięciu od początku do samego końca. Nie inaczej jest z występami amerykańskiego składu HO99O9, który otworzy obydwa wieczory. Na żywo od muzyków bije przytłaczająca wręcz energia, a koncerty w Warszawie i Gliwicach będą prawdopodobnie najbardziej ekscentrycznymi, najgłośniejszymi i najostrzejszymi, jakie zobaczycie w najbliższym czasie.

PERTURBATOR (Francja / Blood Music) – dark synth

CARPENTER BRUT (Francja) – synth pop, thrash metal

HO99O9 (USA) – hardcore, punk, rap, noise

PERTURBATOR x CARPENTER BRUT + HO99O9 / 8.11.23 / Progresja, Warszawa
PERTURBATOR x CARPENTER BRUT + HO99O9 / 9.11.23 / Arena Gliwice

BILETY: Start przedsprzedaży biletów 13.04 o godz. 10:00
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster