NEWS

ESSENGER wydaje nowy singiel „Sanctum Eternal”

Essenger powraca z ostatnią częścią swojej trylogii, zaczynając od „Plague Doctor”, a kończąc na „Sanctum Eternal”, aby przypomnieć nam, że w komputerach mainframe nie ma nadziei.

To zaczęło się trzy lata temu jako satyra w odpowiedzi na sztuczną inteligencję” — wyjaśnia Essenger . „Ale wszystko zaczęło przynosić przerażające rezultaty”.

„Sanctum Eternal” to alternatywny, taneczny popowy singiel z prowokacyjnymi tekstami i pełnym pasji wokalem Essengera . Wraz z utworem ukazał się mroczny i złowieszczy teledysk prezentujący „Sanctum Eternal” oraz stronę internetową http://soulbridge.ai/ , przedstawiającą ostateczną historię trylogii. W tym ostatnim intensywnym singlu wydano wyrok na ludzkość. Pod zmieniającymi się rytmami w rytmie twarzy i atmosferycznymi syntezatorami rozwija się historia i jest to opowieść o całkowitym ujarzmieniu. Jest za późno. Czy było warto?

„Trzecia i ostatnia część trylogii Sanctum Eternal przypieczętowuje ostateczny los ludzkości” — mówi Essenger . „Pod rządami wszechmocnej syntetycznej superinteligencji”.

Essenger stoi na czele muzyki elektronicznej, łącząc szereg wpływów w brzmieniu, które jest hołdem dla współczesnego alt-rocka, EDM, cyberpunka i synthwave. Artysta wzbogaca swoje teksty mocnymi i osobistymi tekstami, czego efektem jest wyjątkowy styl twórczy, który tworzy nowe podstawy dla współczesnej muzyki elektronicznej.

Sanctum Eternal ” jest już dostępne w FiXT .

FiXT to niezależna wytwórnia płytowa należąca do artystów, obsługująca szereg różnorodnych i myślących przyszłościowo artystów z całego świata, założona w 2006 roku przez Klaytona ( Celldweller, Scandroid, Circle of Dust, FreqGen ).

Misją FiXT jest umożliwienie artystom budowania trwałych karier w sposób, który wcześniej nie był dla nich możliwy, poprzez stworzenie wokół nich światowej klasy zespołu, świadczenie wiodących w branży usług dla wytwórni i wspieranie trwających całe życie relacji fanów z globalną publicznością.

Katalog muzyki FiXT zgromadził ponad 3 miliardy strumieni online, łącząc się z podstawową publicznością graczy i fanów science-fiction / cyberpunk. FiXT obsługuje miliony słuchaczy z ponad 150 krajów każdego miesiąca, dostarczając nowe wydania co tydzień.

Hybrydowy katalog FiXT zawierający metal, EDM, synthwave i rock alternatywny/rock zawiera ponad 1000 filmów, programów telewizyjnych, gier wideo i reklam, w tym: Westworld, Power Rangers, Lexus, Toyota, Suicide Squad, Iron Man, Robocop, Jack Reacher, Deadpool, John Wick, Strażnicy Galaktyki, Pacific Rim, Call of Duty, Synth Riders, Assassin’s Creed, Need For Speed, Razer, Dead Rising, UFC i nie tylko.