NEWS

Premiera uwielbianego „Say Yes To Heaven” Lany Del Rey

Lana Del Rey prezentuje oficjalną wersję „Say Yes To Heaven”! To pierwsze wydawnictwo artystki po premierze dziewiątego albumu studyjnego „Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd”.

Utwór „Say Yes To Heaven” został napisany wspólnie z Rickiem Nowelsem w 2012 roku. Kilka lat temu wyciekł do sieci, a w zeszłym roku podbił TikToka. Artystka postanowiła odpowiedzieć na prośby fanów i oficjalnie wydać piosenkę.

Dziewiąty album studyjny artystki „Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd” ukazał się w marcu. Wydawnictwo zgromadziło szereg pozytywnych recenzji i zostało najszybciej sprzedającym się albumem 2023 roku. Płyta miała także najlepszy tydzień debiutu w tym roku zarówno pod względem sprzedaży, jak i streamingu. Dziś Lana jest piątą artystką pod względem liczby albumów #1 w Wielkiej Brytanii. Więcej mają tylko Madonna (12), Taylor Swift (9), Kylie Minogue (8) i Barbra Streisand (7).
Poza samą artystką, produkcją krążka zajęli się Mike Hermosa, Jack Antonoff, Drew Erickson, Zach Dawe i Benji. Na płycie usłyszymy także takich artystów jak Jon Batiste, Bleachers, Father John Misty, Judah Smith, Tommy Genesis oraz SYML.
Lana po raz kolejny spędzi lato na festiwalowych scenach. W tym roku jest headlinerką m.in. Lollapaloozy w Chicago, Glastonbury i BST Hyde Park w Londynie.