NEWS

Adam Lambert łączy siły z Sigalą i wraca z nową wersją przeboju disco!

Adam Lambert i Sigala połączyli siły, by stworzyć oficjalny hymn tegorocznej Parady Równości w Londynie (Pride In London 2023)  – “You Make Me Feel (Mighty Real)”.

Utwór stanowi cover klasyka disco z 1979 roku. Piosenka, którą oryginalnie wykonał Sylvester, mówi o wolności, jedności i celebrowaniu siebie, co czyni ją idealnym hymnem Parady Równości w Londynie.

Jesteśmy zachwyceni, że utalentowany popowy wokalista i współpracownik Queen, Adam Lambert, zdecydował się wydać “You Make Me Feel Mighty Real” jako oficjalny singiel tegorocznej Parady Równości w Londynie. Piosenki Adama mają na celu inspirowanie innych do bycia tym, kim naprawdę są. Takie przesłanie idealnie wpasowuje się w naszą kampanię “Never March Alone”, którą chcemy pokazać nasze wsparcie dla społeczności trans. Nie możemy się doczekać, aż Adam i inni utalentowani artyści ze społeczności LGBT+ spotkają się 1 lipca na żywo na naszej scenie – powiedział Christopher Joell-Deshields, prezes Pride in London.

Najnowsza płyta Adama, “High Drama”, to zróżnicowany zestaw piosenek – od starych do nowych – których wspólnym mianownikiem jest nietuzinkowy głos Adama. Lambert jest producentem wykonawczym nowego album. Nad brzmieniem materiału czuwali ponadto Tommy English (Kacy Musgraves, Carly Rae Jepsen), Andrew Wells (Halsey, OneRepublic), George Moore i Mark Crew. Wśród starszych utworów znalazły się “Ordinary World” i “Holding Out For A Hero”, z kolei nowsze to idealna na parkiet wersja “Sex On Fire” czy porywające wykonanie hitu Sii, “Chandelier”.

Sigala ma za sobą kolejny niesamowity rok, dzięki występom na całym świecie i konsekwentnie wydawanym przebojowym singlom. Jego nadchodzący album “Every Cloud” będzie zawierał utwory “Lasting Lover” z Jamesem Arthurem, “Melody”, “Stay The Night” z Talią Mar, “Rely On Me”, “Wish You Well” z Becky Hill, współpracę Davida Guetty i Sama Rydera “Living Without You” oraz najnowsze wydawnictwo “Feels This Good”, w którym udzielają się Mae Muller, Caity Baser i Stefflon Don.

Po ośmiu singlach w top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii, nominacji do nagrody BRIT dla najlepszego singla za “Lullaby”, siedmiu platynowych i dziewięciu złotych singlach oraz siedmiu milionach sprzedanych płyt w Wielkiej Brytanii, 22 milionach na całym świecie, a także 4 miliardach streamów audio i ponad miliardzie wyświetleń wideo, Sigala absolutnie nie zamierza zwalniać.

Pogromca list przebojów Adam Lambert wrócił niedawno z  Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie świętował premierę filmu “Mad About The Boy – The Noël Coward Story”. Lambert nagrał bowiem piosenkę przewodnią do dokumentu, wyprodukowanego przez Unigram.

Aby uczcić wydanie singla, Adam Lambert wystąpi jako headliner Parady Równości w Londynie, w sobotę, 1 lipca. Oczywiście wykona wówczas “You Make Me Feel (Mighty Real)”.

Album “High Drama” otwiera kolejny rozdział w solowej karierze Adama Lamberta, bazując na jego doskonale znanym zamiłowaniu do… HIGH DRAMA! To artysta, który dobrze czuje się we własnej skórze i kocha każdą minutę swojego życia.