GALERIANEWS

Blues Express – finał [zdjęcia]

Podczas 31. edycji festiwalu Blues Express na finałowej scenie zaprezentowały się 4 zespoły. Organizatorzy przygotowali nie małą niespodziankę dla uczestników! Zapowiadany Big Daddy Wilson wystąpił gościnnie podczas koncertów Blues Shakers i Boogie Boys a o północy pojawiłili się niezapowiedziani… Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa!

Wild Flame

Po koncertach na trasie przejazdu pociągu Blues Express przyszedł czas na koncert finałowy! Impreza po pandemicznych zawirowaniach powróciła już nad Jezioro Proboszczowskie. Jako pierwsza zaprezentowała się formacja Wild Flame.

Blues Shakers

Po krótkiej przerwie technicznej na scenie pojawił się Polsko-Brytyjski zespół Blues Shakers. Podczas koncertu tej nie tylko międzynarodowej ale także rodzinnej grupy na scenie pojawili się też m. in Big Daddy Wilson oraz Bartek Szopiński

Boogie Boys

Występ Boogie Boys jak zwykle dostarczył nie tylko wrażeń muzycznych. Nie zabrakło też pokazów wręcz gimnastycznych! Formacja w towarzystwie sekcji dętej zaprezentowała materiał ze swojej najnowszej płyty Full Speed No Brakes

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

Na koniec Henryk Szopiński przygotował dla festiwalowiczów ogromną niespodziankę! Na scenie pojawiła się legendarna formacja Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa! Koncert niezapowiadany na plakatach wywołał nie małe zaskoczenie i wzbudził też wiele pozytywnych emocji.

Na naszej stronie dostępna jest także fotorelacja z przejazdu pociągiem Blues Express na koncert finałowy.