NEWS

blink-182 w nowym singlu-niespodziance „One More Time”

Najnowszy singiel blink-182 to prezent dla ich oddanych fanów. Po tygodniu pełnym ogłoszeń i zwiastunów, zespół postanowił podzielić się tytułowym utworem z nadchodzącego albumu. Premierze singla towarzyszy poruszający klip.
Teledysk wyreżyserowany przez Carlosa Lopeza Estradę po raz pierwszy od 12 la przedstawia kultową grupę w oryginalnym składzie. Tym samym zespół uczcił najważniejsze momenty w swojej karierze.

Grupa zaskoczyła fanów także utworem „MORE THAN YOU KNOW”. Album „ONE MORE TIME…” ukaże się 20 października i będzie pierwszym od 2011 roku wydawnictwem grupy w kultowym składzie: Mark Hoppus (bas, wokal), Tom DeLonge (gitara, wokal) i Travis Barker (perkusja).
Zespół zapowiedział nadchodzący album na początku tygodnia. Sentymentalny zwiastun albumu zawiera szczery materiał z wywiadu z Zane’em Lowe’em dla Apple Music, a także aktualne i archiwalne nagrania, w których Mark, Tom i Travis dyskutują na tematy, którymi nigdy wcześniej nie dzielili się z publiką.

Trio nagrało „ONE MORE TIME…” podczas wyprzedanej światowej trasy koncertowej. Wyprodukowany przez Travisa Barkera album zawiera 17 nowych piosenek, które ukazują zespół u szczytu kariery. Są tu motywy upadków i triumfu i, co najważniejsze, braterstwa.
Album będzie dostępny w wersji cyfrowej, na płycie CD, standardowym czarnym winylu i w kilku limitowanych edycjach, w tym na ekskluzywnych fioletowym, czerwonym i przezroczystym winylu. W sklepie zespołu dostępna będzie także limitowana kaseta.
W kwietniu blink-182 „w wielkim stylu przywrócił rock na Coachellę” (Variety). Tymczasem wydany w zeszłym roku singiel „EDGING” tylko na Spotify zgromadził ponad 70 mln streamów.

Lista utworów „ONE MORE TIME…”:
1. ANTHEM PART 3
2. DANCE WITH ME
3. FELL IN LOVE
4. TERRIFIED
5. ONE MORE TIME
6. MORE THAN YOU KNOW
7. TURN THIS OFF!
8. WHEN WE WERE YOUNG
9. EDGING
10. YOU DON’T KNOW WHAT YOU’VE GOT
11. BLINK WAVE
12. BAD NEWS
13. HURT (INTERLUDE)
14. TURPENTINE
15. FUCK FACE
16. OTHER SIDE
17. CHILDHOOD