NEWS

Lauren Spencer Smith nie zgadza się na wieczny smutek

Lauren Spencer Smith niedawno wydała debiutancki album „Mirror”, który zgromadził sporo pochwał.

Znalazł się na nim najnowszy singiel „Sad Forever”, do którego właśnie opublikowała teledysk. To reżyserski debiut Lauren u boku Henry’ego Arresa.

Oszałamiająca oprawa wizualna doskonale pasuje do tonu ballady. W klipie możemy zobaczyć zmagania Lauren ze złożonymi emocjami zza kulis intensywnego życia w świetle reflektorów. Znana ze swoich umiejętności pisania piosenek i potężnego wokalu, Lauren wykorzystuje zakres głosu, aby namówić fanów o dbanie o własne zdrowie psychiczne. Czas sprawdzić, co kryje się pod powierzchnią wielkich emocji:

Debiutancki album „Mirror” spotkał się z uznaniem m.in. NPR, Billboardu czy „Rolling Stone”. Lauren wciąż jest w trakcie trasy koncertowej Świat pokochał 15 poruszających, osobistych piosenek, dzięki którym słuchacze mogli podejrzeć życie Lauren z bliska – i chce usłyszeć je na żywo. Na początku września artystka wystąpiła w Warszawie.

Tytuł debiutanckiej płyty „Mirror” jest nieprzypadkowy. Jak wyjaśnia Lauren Spencer Smith: – Pracowałam od lat nad tym albumem. Był ze mną w wielu kluczowych momentach mojego życia, przy wzlotach i upadkach. Znaczy dla mnie więcej niż jestem w stanie wyrazić słowami. Opowiada historię refleksji, uzdrowienia i rozwoju. Tytuł wziął się z jednej rzeczy, która widziała każdą moją emocję w trakcie tej podróży – mojej sypialni i lustra w łazience.

„Mirror” zawiera przełomowe single – Billboard

Smith przekazuje to poczucie pędu i zmian w balladzie o otwartym sercu dzięki swojemu wyczuciu melodii – Rolling Stone

Pamiętnikowy styl pisania, z którym natychmiast można się utożsamić – The Guardian

Światowa sensacja popu (…) łącząca przejmujący i donośny liryzm z niezapomnianymi melodiami i czystością jej głosu, dzięki którym tworzy hit za hitem – Sweety High

Lauren zgromadziła wielką bazę fanów na całym świecie za sprawą swoich autentycznych tekstów, z którymi łatwo się utożsamić. Na koncie ma ponad miliard streamów na całym świecie. Album „Mirror” zawiera single „That Part” – kwintesencję piosenki miłosnej w 2023, „Best Friend Breakup” oferujące pocieszenie po konkretnym rodzaju złamanego serca, „Fantasy” – opowieść o toksycznych relacjach, nagrana wspólnie z przyjaciółkami GAYLE i Em Beihold.

Na „Mirror” nie mogło zabraknąć piosenek, które zapewniły Lauren Spencer Smith światowy rozgłos: platynowe w USA „Fingers Crossed” oraz „Flowers”. W trackliście znalazł się także niewydany wcześniej faworyt fanów „Bigger Person” oraz „Do It All Again” z kilkoma easter eggami w tekście.

Lauren ma już na koncie występy w programach „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, Dick Clark’s „New Year’s Rockin’ Eve” czy podczas ceremonii 2022 MTV VMA. Była nominowana w kategorii Najlepszy debiutant i występowała na People’s Choice Awards. Apple Music wybrało ją na listę 5 przełomowych artystów 2022 roku.