NEWS

Brothers of Metal wracają do Polski na jedyny koncert!

Heavy/powermetalowa załoga ze Szwecji zaprezentuje się 1 listopada w Krakowie, z Grailknights w roli rozgrzewacza.
Tego wieczoru stężenie metalu przekroczy wszelkie dostępne normy. Brothers of Metal kochają metal, a ich hymny na skraju tradycji z okolic heavy i power zagrzeją was do głośnego skandowania. Trudno o lepszą rozrywkę!
 
Sprzedaż biletów rozpocznie się 28 marca (14:00) na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
 
BROTHERS OF METAL (Szwecja) heavy metal, power metal: Brothers of Metal nie ma na celu poszukiwać nowych stron muzyki, nie zamierza dokonywać rewolucji czy przedefiniowania gatunkowych struktur. Jak sugeruje sama nazwa, chodzi tu o miłość do metalu. Kiedy robimy coś z miłością, efekty są piorunujące, bo staramy się, ile wlezie, prawda? Z tą szwedzką gromadką jest dokładnie tak samo. Ich podejście do heavy i power metalu przykuwa uwagę hołdom składanym klasykom czy trzymaniem się tradycji obu nurtów, ale za tym idzie także ogromny pietyzm oraz precyzja w podejściu do konwencji. To numery świetnie wyprodukowane, bogate w smaczki i ukazujące najmocniejsze strony obu gatunków podciągnięte do szczytu. W tym składzie nie ma miejsca na półśrodki – są za to maksymalnie podniosłe refreny rozrywające serce, są mocarne riffy, od których człowiek automatycznie staje się bardziej bohaterski i pełna wiara we własne możliwości. Kochacie metal? Ten koncert z całą pewnością pozwali wam ustalić ostateczną odpowiedź na to pytanie.
 
GRAILKNIGHTS (Niemcy) power metal, folk metal: Zapatrzone w superbohaterów Grailknights stale cyzeluje i doskonali swoją formułę od ponad dwóch dekad. Czas działa na ich korzyść, ponieważ osobliwy gatunkowy miks proponowany przez grupę ciągle szlachetnieje. Podobnie jak Brothers of Metal, formacja wychodzi z powermetalowego matecznika, co gwarantuje dużo skocznych rytmów, patos oraz oczywiście energię triumfu bijącą z każdego kąta. Jednocześnie do tego dochodzi pierwiastek ekstremy, generowany przez widoczne wpływy melodyjnego death metalu, a nawet i naturalistyczna wibracja folku. Pomysłowość na piątkę z plusem, wykonanie tym bardziej.
 
Kiedy: 1 listopada (piątek) 2024
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety będą dostępne od 28 marca (14:00) na: Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)