NEWS

Zapraszamy na kwietniową edycję TARGOWISKO SZTUKI

Zapnij pasy na artystyczną podróż! 6-7 kwietnia Targowisko Sztuki ożywi Plac Konesera w Warszawie! Oto okazja, której nie możesz przegapić – 6-7 kwietnia, Centrum Praskie Koneser w Warszawie przemieni się w miejsce pełne inspiracji dla wszystkich pasjonatów sztuki. Czeka Cię prawdziwa uczta dla zmysłów!
 
Wyselekcjonowani artyści zaprezentują swoje wyjątkowe dzieła, oferując Ci setki obrazów, grafik i rzeźb do nabycia. To doskonała szansa, by wzbogacić swoją kolekcję o oryginalne dzieła sztuki, które będą ozdobą Twojego domu lub biura.
 
Odwiedzając Targowisko Sztuki poczujesz się jak w królestwie sztuki. Znajdziesz tu inspirującą atmosferę, w której spotkania z artystami staną się dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o procesie twórczym i inspiracjach, które skrywają się za poszczególnymi dziełami.
 
Prestiżowa, nowoczesna przestrzeń „Butelkowni” i setki dzieł sztuki stworzą wyjątkowy klimat, sprzyjający zarówno doświadczonym kolekcjonerom, jak i nowym entuzjastom sztuki. Każda praca prezentowana podczas targowiska jest starannie wyselekcjonowana, co gwarantuje wysoką jakość i wartość artystyczną.
 
Przyjdź i dołącz do naszej społeczności miłośników sztuki! Targowisko Sztuki to nie tylko możliwość zakupu wyjątkowych dzieł, ale także okazja do odkrywania nowych talentów, inspirujących rozmów i wspólnej pasji. Niech sztuka wypełni Twoje życie nowymi barwami i emocjami!
 
MIEJSCE: Centrum Eventowe Butelkownia, Koneser, Plac Konesera 2, Warszawa.
GODZINY OTWARCIA: sobota 6 kwietnia: 11:00 – 18:00 sobota 7 kwietnia: 11:00 – 17:00

Wstęp bezpłatny